IC Experience

IC Experience

Siz değerli Misafirlerimize, IC Experience Loyalty programını sunmak bizim için büyük bir mutluluktur.

IC Experience Loyalty Programı üyelikleriyle, IC Hotels’de yeriniz ayrı!

IC Experience Loyalty programına hiçbir kayıt yapmadan ilk konaklamanız ile dahil oluyorsunuz.

Bizimle yaptığınız tüm konaklamalar süresince kazandığınız puanınıza göre Silver, Gold ve Diamond Card haklarına sahip olarak, aşağıdaki avantajları sağlıyorsunuz.

  • Loyalty programla ilgili her hangi bir yardıma ihtiyaç duyduğunuzda CRM departmanıyla her zaman iletişime geçebilirsiniz.

e-mail: crm@ichotels.com.tr

IC Hotels loyalty (programı) hüküm ve koşullar:

  1. IC Hotels loyalty üyesi, aksini belirtmedikçe, tarafımıza ilettiği telefon, e-mail, adres vb bilgileri kanalıyla kendilerine erişilmesini ve söz konusu bilgilerin IC Hotels tarafından kullanılması ve işlenmesini kabul eder.
  2. IC Hotels loyalty üyesi, kendisine verilen üyelik numarasını, bu programın sunduğu avantajları kullanmak üzere başkalarına vermemeyi ve kullandırmamayı kabul eder. IC Hotels loyalty üyesi sahibine sağladığı hakların üçüncü kişilere devri mümkün değildir.
  3. IC Hotels, loyalty üyelerine sunduğu avantajlar konusunda her tür tasarruf yetkisine sahip olup, koşulları onaya gerek olmaksızın ve bildirimsiz olarak değiştirme hakkını saklı tutar. Söz konusu koşullar web sitesinde duyurulduktan sonra bütün üyeler için bağlayıcı olacak ve hak doğuracaktır.
  4. IC Hotels loyalty üyelik puanlarının hiçbir nakit değeri yoktur ve herhangi bir nakdi garanti vermez.
  5. IC Hotels loyalty üyelik puanlarının hiçbir nakit değeri yoktur ve herhangi bir nakdi garanti vermez.
  6. Konaklama bedeli üzerinden yapılacak indirimler sadece direkt www.ichotels.com.tr adresi üzerinden yapılan rezervasyonlarda geçerlidir. Acente üzerinden yapılan rezervasyonlarda veya grup rezervasyonlarda geçerli değildir.
  7. IC Hotels loyalty üyeliğinin sağladığı ve kazandırdığı hak ve avantajlar başka promosyonlar ile birlikte kullanılamaz, birleştirilemez.
  8. İndirim hak eden rezervasyonlar, belirtilmiş süre öncesinden yapılmalıdır.
  9. Early Check-in/Late Check-out avantajı müsaitliğe göre verilir.

IC Experience


Hotel Technology Partner: BookLogic
otel holidaycheck tripadvis0r zoover